Beschikbaar

Mina Krusemansingel 90

Veenendaal Over de woning:

Starters opgelet! Aan de Mina Krusemansingel 90 wacht een sfeervol appartement (benedenwoning, bouwjaar 1995) op een nieuwe eigenaar. Hier woon je comfortabel met een gezellige woonkamer, royale keuken, fijne slaapkamer en een moderne badkamer. € 240.000,- k.k.

Woonoppervlakte Circa 33 m2
Bouwjaar 1995
Aantal slaapkamers 1 kamers

Video van de woning

Beschrijving Mina Krusemansingel 90

Starters opgelet! Aan de Mina Krusemansingel 90 wacht een sfeervol appartement (benedenwoning, bouwjaar 1995) op een nieuwe eigenaar. Hier woon je comfortabel met een gezellige woonkamer, royale keuken, fijne slaapkamer en een moderne badkamer.

Wat dit appartement extra bijzonder maakt? Het heerlijk vrije uitzicht over het water! Daarnaast ligt alles wat je nodig hebt binnen handbereik: supermarkt Jumbo Petenbos, het openbaar vervoer én volop natuur. Of je nu een wandeling maakt door Kwintelooijen, over landgoed Prattenburg struint of liever neerstrijkt bij De 3 Zussen: je hoeft nooit ver van huis. Wil je wel verder van huis? Het openbaar vervoer bevindt zich aan de andere kant van het water en de opritten van snelweg A12 bevinden zich op 10 minuten rijden.

De woning is netjes afgewerkt en volledig instapklaar. Tevens is deze voorzien van dubbelglas, isolatie en een eigen cv-ketel. Ook de maandelijkse bijdrage aan de VvE is met € 90,97 per maand aantrekkelijk laag. Tezamen met Mina Krusemansingel 88 deel je de gezamenlijke berging in de tussenhal van de appartementen, net als de cv-ketel en de VvE servicekosten.

Kortom: een ideale kans voor starters of alleenstaanden die comfortabel en betaalbaar willen wonen. Plan snel jouw bezichtiging en kom kijken!

Korte samenvatting:
– Benedenwoning
– Wijk: Petenbos
– Prachtig vrij uitzicht
– Bouwjaar 1995
– 1 slaapkamer
– Sfeervolle living met royale keuken
– Badkamer met douche
– Cv-ketel uit 2024 (Intergas)
– VvE servicekosten € 90,97 per maand
– Nabij Jumbo Petenbos
– Nabij openbaar vervoer
– Dichtbij natuurgebieden Kwintelooijen en Prattenburg

Wil je deze leuke benedenwoning komen bezichtigen? Neem contact op met Jan Zegers Hypotheken & Makelaardij en plan een afspraak in.

De informatie betreffende deze woning is door ons en onze partners zorgvuldig samengesteld. De door ons opgegeven informatie is slechts informatief van aard en aan deze ingevoerde teksten en gegevens zijn geen rechten te ontlenen.

Bekijk volledige beschrijving

Foto's

Bekijk alle foto's

Kenmerken

Algemeen
Prijs € 240.000,- k.k.
Status Beschikbaar
Woonlagen & ruimtes
Aantal bouwlagen 1
Aantal slaapkamers 1
Aantal kamers 2
Aantal badkamers 1
Maten & cijfers
Bouwjaar 1995
Woonoppervlakte 33 m2
Inhoud 107 m3
Energie & lasten
Energielabel
C
Isolatievormen
Volledig
Geïsoleerd glas
Type dak Voorgable
Warm water
Centraal verwarmingssysteem
CV ketel
CV ketel Intergas Kombi Kompakt
Warmtebron GAS
Bouwjaar 2024
Combiketel Nee
Eigendom Eigendom
Faciliteiten
Parkeergelegenheid
Openbare parkeerplaats

Plattegronden